logo
 
logo  
ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ
  предстоящи 2021 2020 2019 2018 2017 2016
19.12.2018  Постановка: "О'Хенри или търсачи на коледни истории"  
19.00 часа, Зала "Военен клуб" - Сливен (ДНА)  по текстове на Георги Господинов, Ръководител: Вяра Начева, художник: Неда Малчева    / постановка: на театрална студия "Хвърчащите хора" към Военен клуб Сливен/ 
18.12.2018  Театрална постановка: "Лъжата" от Флориан Зелер  
19.00 часа, Зала "Сливен"   Превод: Снежина Русинова – Здравкова Постановка: Борислав Чакринов, костюми: Мартина Варийска, участват: Асен Блатечки, Койна Русева, Милена Маркова, Стефан Иванов    / гостува на театрална къща "Вива Арте" /  
18.12.2018  Постановка: "СЕМЬОН" по разказите "Семьон" и "Осминка"  
19.00 часа, камерна сцена "Слави Шкаров" на ДТ "Стефан Киров"  от Андрей Платонов, Режисьор: Ивайло Гандев, моноспектакъл на Димитър Марков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /  
10.12.2018  Театрална постановка: "Палежи и грабежи" по Николай Хайтов  
19.00 часа, Зала "Военен клуб" - Сливен (ДНА)  Режисьор: Юрий Дачев, сценография и костюми: Радина Близнакова, участват: Атанас Найденов, Емилия Ованесян, Искра Йосифова, Димитър Димитров, Делян Илиев, Васил Читанов, Асен Левов   / гостува на Родопски драматичен театър "Николай Хайтов" /
 6.12.2018  Театрална постановка: "Помощ!!! Не мога да плувам!  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: Валентин Танев, сценография: Николай Нинов, костюми: Мария Диманова, участват: Валентин Танев, Мария Сапунджиева, Георги Кадурин, Мариана Миланова  / гостува ДКТ "Иван Димов" - Хасково /
 5.12.2018  Тържествено запалване светлините на коледната елха в салона на куклен театър - Сливен със спектакъла "Спящата красавица" по Братя Грим  
17.30 часа, в салона на ДКТ - Сливен    Драматизация: Димитър Павлов и Злати Златев, Режисьор: Злати Златев, сценография: Коста Ортодоксов  / Със специалното участие на деца от Клуб "Ритъм" с ръководител Елена Пеева /
 3.12.2018  Театрална постановка: "Една торба барут" от Й. Йовков  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Д. Тенев, участват: Вяра Начева, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Августин Демерджиев, Пламен Петков и М. Илийков.    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
27.11.2018  Спектакъл "Страх"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: В. Кунчева, участват: Георги Спасов, Калоян Георгиев, Дарин Димитров, Ваня Камянска, Елица Стоянова, Станислав Матев, Таня Георгиева, Кирил Антонов, Любен Чанев и Деница Янакиева    / гостува ДКТ - Ст. Загора /
22.11.2018  Театрална постановка: "Как се търси нов съпруг?" от Миро Гавран  
19.00 часа, Зала "Военен клуб" (ДНА)  Режисьор: Александър Илинденов, сценография: Диляна Асенова, костюми:Диляна Асенова, превод: Александра Ливен, участват: Ани Михайлова, Ивайло Калоянчев, Веселин Цанев   / гостува Таетър "Константин Величков" /
12.11.2018  Театрална постановка: "Двама съвсем голи мъже"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Николай Урумов, сценография и костюми: Виолета Радкова, участват: Михаил Билалов, Йовко Кънев, Петя Венелинова, Кристиана Ценкова    / постановка на Драматичен театър "Сава Огнянов", гр. Русе /
 9.11.2018  Театрална постановка: "Железният светилник"  
19.00 часа, Зала "Зора"  Постановка: Асен Шопов Сценография: Асен Шопов, участват: Васил Михайлов, Владислав Виолинов, Гергана Данданова, Явор Бахаров, Антоанета Добрева – Нети, Георги Кадурин, Луизабел Николова, Нели Монеджикова, Стойко Пеев, Милен Миланов, Георги Къркеланов, Стефка Янорова, Тигран Торосян, Иван Налбантов, Радосвета Василева, Мирослав Пашов, Йордан Алексиев    / гостува Театър "Българска армия" /
 8.11.2018  Оперета "Баядерка" на Имре Калман  
19.00 часа, зала "Сливен"  Сценография и костюми: Лидия Къркеланова, хореография: Катя Богданова, участват: солистите от МДТ Лидия Лазарова, Доротея Доротеева, Миряна Калушкова Пламен Долапчиев, гост-солистът Иво Йорданов и други, оркестърът, хорът и балетът на МДТ  / гостува на МДТ Константин Кисимов /
 7, 14.11.2018  Театрална постановка: "Да бъдеш или не Ромео и Жулиета"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Марий Росен, сценограф Антония Попова-Стефанова, участват: Вяра Начева, Таня Йоргова, Деница Даринова, Християна Пенева, Ивайло Гандев, Димитър Марков, Ивайло Драгиев и Александър Евгениев / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
 5.11.2018  Театрална постановка: "Истината" от Флориан Зелер  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Борислав Чакринов, участват Мария Сапунджиева, Иван Бърнев, Таня Йоргова, Ивайло Гандев  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
26.09.2018  Театрална постановка: "Заешка дупка" от Дейвид Линдзи-Абер  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  превод: Златна Костова Режисьор: Ивайло Христов, участват: Кристина Янева, Елена Телбис, Валери Йорданов, Меглена Караламбова и Марио Топалов  / гостува Театър 199 /
21.09.2018  Театрална постановка: "Евридика в подземния свят"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Стайко Мурджев, участват: Луиза Григорова, Петко Венелинов, Стефан Попов, Дамян Тенев, Мариана Йотова, Радина Думанян, Боряна Братоева, Тодор Дърлянов и Троян Гогов  / гостува Драматичен театър Пловдив /
14.09.2018  Театрална постановка: "Изборът на Марта" от Жорди Галсеран  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Превод: Нева Мичева Режисьор: Георги Михалков, сценограф: Петър Митев, участват: Симеон Лютаков, Яна Маринова, Николай Кенаров, Валентин Митев и Розалия Абгарян  / гостува Драматичен театър "Стоян Бъчваров" - Варна /
12.09.2018  Постановка: "Да бъдеш или не Ромео и Жулиета"    ПРЕМИЕРА!  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Марий Росен, сценограф Антония Попова-Стефанова, участват: Вяра Начева, Таня Йоргова, Деница Даринова, Християна Пенева, Ивайло Гандев, Димитър Марков, Ивайло Драгиев и Александър Евгениев.  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
11.09.2018  "Опасно за живота", комедия от Пиер Шено  
19.00 часа, зала "Сливен"  Автор: Пиер Шено Постановка: Асен Блатечки Сценография: Антония Попова Участват: Асен Блатечки, Невена Бозукова Неве, Стефан Иванов, Милена Маркова Маца, Асен Лозанов.
 4.07.2018  Театрална постановка: "Разделям двойки по домовете"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: проф. Здравко Митков, участват: Искра Донова, Михаил Билалов, Николай Луканов  / гостува Младежки театър "Николай Бинев" /
27.06.2018  Театрална постановка: "Операцията" от Иво Сиромахов  
19.00 часа, Зала "Сливен" Ул. "Раковски" №2   Постановка: Борис Панкин, участват: Орлин Горанов, Миглена Стоева, Тони Минасян, Мариан Бачев   / ПК "Фери арт" /
26.06.2018  Комедия "Рейс" от Станислав Стратиев  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Здравко Митков, участват: Мартина Вачкова, Тончо Токмакчиев, Йоана Кирчева, Антъни Пенев, Асен Данков, Адриан Филипов, Георги Енчев  / гостува Драматично - куклен театър "Иван Радоев" - Плевен /
25.06.2018  Mюзикъл "Българи от старо време"  
19:30 часа, зала "Сливен"  Музика: Асен Карастоянов, либрето: Коста Райнов, сценография и костюми: Лидия Къркеланова
Оркестър, хор и балет на МДТ "К Кисимов"
21.06.2018  Театрална постановка: "Безумна нощ" по Рей Куни  
19.00 часа, Зала "Зора"  Участват: Стефка Янорова, Валентин Танев, Мариус Донкин, Кирил Кавадарков, Дамян Тенев, Анна Симова, Иванка Шекерова, Явор Костов  / гостува ДТ - Хасково /
19.06.2018  Театрална постановка: "Валят пари" от Себастиен Тиери  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Комедия от Себастиен Тиери, Режисьор: Андрей Калудов участват: Ники Сотиров ("Седем часа разлика), Ани Петрова, Адриана Кънчева, Атанас Атанасов    / гостува Драматичен ТМЦ Кърджали /
12.06.2018  Театрална постановка: "Забранено за смях"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Автор: Миро Гавран Режисьор: Александър Илинденов Участват: Любомир Фърков, Теменуга Первазова
  / гостува Драматичен театър Търговище /
13.06.2018  Театрална постановка: "Mиг преди края"  
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров   Сериозни и тежки житейски проблеми са интерпретирани с лекота и свеж хумор    / постановка: на театрална трупа при ППМГ "Д. Чинтулов" /
11.06.2018  Театрална постановка: "Жена ми се казва Борис"  
19.00 часа, Зала "Сливен"  Режисьор: Владлен Александров, сценография: Петьо Начев, костюми: Антония Попова и Алина Тютър, участват: Станимир Гъмов, Любо Нейков, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Жанина Дончева, Петьо Петков - Шайбата
 4.06.2018  Театрална постановка: "Вик за любов"  
19.00 часа, Зала "Зора"  Режисьор: Валентин Ганев, участват: Искра Радева, Георги Кадурин, Теодор Елмазов, Иван Панайотов  / гостува театър "Искри и Сезони" /
31.05.2018  Театрална постановка: "Да, господин премиер!"  
19.00 часа, Зала "Сливен" Ул. "Раковски" №2   Постановка: – Борис Панкин сценография – Петър Митев, участват: Кръстю Лафазанов, Мариан Бачев, Тони Минасян, Рада Кайрякова, Константин Икономов, Светослав Пеев    / гостува Сатиричен театър "Алеко Константинов" /  
30.05.2018  Театрална постановка: "Тектоника на чувствата" от Е. Е. Шмит  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  превод Снежина Русинова-Здравкова Постановка: Недялко Делчев, сценограф Петър Митев участват: Стефан Вълдобрев, Стефка Янорова, Пламена Гетова, Вяра Начева, Николина Велчева, Ивайло Киров    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
18.05.2018  Театрална постановка: "Mиг преди края"  
18.30 часа, зала "Сливен"   Сериозни и тежки житейски проблеми са интерпретирани с лекота и свеж хумор    / постановка: на театрална трупа при ППМГ "Д. Чинтулов" /
17.05.2018  Театрална постановка: "Аз плащам"  
19.00 часа, зала "Зора"  Постановка: и режисура Владлен: Александров, сценография: Елена Иванова, костюми: Елена Иванова, участват: Аня Пенчева, Георги Мамалев, Йорданка Кузманова, Михаил Петров, София Бобчева, Христо Терзиев    / гостува Народен театър "Иван Вазов" /
17.05.2018  Комедия "Етажна гроздова""  
19.00 часа, зала "Сливен"   Постановка: Тодор Николов, сценография: Димитър Димитров, участват: Антон Радичев, Явор Гигов, Милена Маркова, Невена Бозукова, Евгени Будинов, Стефан Иванов и Веселин Цанев    / гостува Театрална формация "Мелпомена" /
16.05.2018  Комедиен спектакъл "Световъртеж"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Владимир Петков, участват: Адриана Петрова, Стела Здравкова, Явор Борисов, Николай Брънзалов и Бисер Маринов    / гостува Общински драматичен театър - Кюстендил /
16.05.2018   Театрална постановка: "Двубой"  
19.00 часа, зала "Зора"  Тетарална формация "Зад Океана"- Торонто представя за първи път класическата българска комедия "Двубой" по Иван Вазов.    / гостува Тетарална формация "Зад Океана" - Торонто /
15.05.2018  Щоу спектакъл на "ДжиДжи БиДжи"  
19.00 часа, Зала "Зора"  Забавен шоу спектакъл на популярните комици. Час и половина нови и супер забавни скечове.
10.05.2018  Театрална постановка: "Поручик Бенц"  
19.00 часа, зала "Сливен"   Драматизация и режисура: Бойко Илиев, сценография и костюми: Ренета Стаменова, участват: Любомир Ковачев, Ивайло Захариев, Йоана Буковска - Давидова.    / гостува Театрално Музикален Център - Разград /
 3.05.2018  Театрална постановка: "Една торба барут" от Й. Йовков  
15.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Д. Тенев, участват: Вяра Начева, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Августин Демерджиев и Пламен Петков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
1.05.2018  Спектакъл "Лекция №1 за народното творчество"
18.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  авторски спектакъл на Камен Донев
30.04.2018  Театрална постановка: "Юнаци с умни калпаци"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Диана Радева, участват: Вълчо Янев, Волен Митев, Димитър Димитров, Георги Ружичка и Цветелина Кънева.    / гостува Драматичен театър "Невена Коканова" Ямбол /
27.04.2018  Театрална постановка: "Догодина по същото време"  
19.00 часа, в зала "Зора"  Режисьор: , превод и адаптация: Георги Михалков, сценография и костюми: Антония Попова, композитор: Иван Драголов.участват: Христо Шопов, Лилия Маравиля
25.04.2018  Постановка: "СЕМЬОН" по разказите "Семьон" и "Осминка"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  от Андрей Платонов, Режисьор: Ивайло Гандев, моноспектакъл на Димитър Марков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
24.04.2018  Театрална постановка: "Маршрутка"  
19.00 часа, зала "Сливен"  Режисьор: Пламен Масларов Сценография и костюми: Кольо Карамфилов, Татяна Димова Участват: Катерина Евро, Мария Статулова, Тончо Токмакчиев, Дидо Мачев, Стефан Денолюбов, Кирил Ефремов и Богдан Казанджиев.    / Постановка: Драматично-куклен театър "Иван Димов" - Хасково /  
23.04.2018  Театрална постановка: "Особености на Руската любов"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Васил Василев участват: Мария Сапунджиева, Георги Кадурин и Мариана Миланова.    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
20.04.2018  Театрална постановка: "Колко е важно да бъдеш сериозен"  
19.00 часа, зала "Зора"  Сценография: Марина Райчинова, музика: Асен Аврамов, участват: Владислав Виолинов, Тигран Торосян, Антоанета Добрева – Нети, Анастасия Ингилизова, Веселин Ранков, Георги Къркеланов, Пламена Гетова, Мимоза Базова, Александър Дойнов    / гостува Театър "Българска армия" /  
20.04.2018  Детски театър "Малки смешки, смешни и страшки"  
12.00 часа, зала на Военен клуб  
18.04.2018  Театрална постановка: "Жертвата" от от Марио Фрати  
19.00 часа, Военен клуб  Превод: Татяна Иванова, Режисьор: Бойко Илиев, участват: Елена Петрова, Ники Сотиров и Румен Бечев  / гостува Родопски драматичен театър "Николай Хайтов" /
18.04.2018  Театрална постановка: "Епопея на забравените"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Иван Панев Моноспектакъл на актьора Димитър Марков, Спомен за една Епопея на Незабравимите.    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
17.04.2018  Театрална постановка: "Любов от гръмотевици"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Орлин Дяков, участват: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Ивайло Спасимиров, Ясена Господинова, Йовко Кънев и Любомир Кънев    / гостува Драматичен театър "Сава Огнянов", Русе /  
13.04.2018  Постановка: "Пътеки на вярата"    ПРЕМИЕРА!  
17.00 и 19.00 часа, Зала "Зора"  Драма от Соня Келеведжиева   / премиерен спектакъл на Театър "Класика" при НГПЗЕ "Захарий Стоянов" /
13.04.2018  Театрална постановка: "Истината" от Флориан Зелер  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Борислав Чакринов, участват Мария Сапунджиева, Иван Бърнев, Таня Йоргова, Ивайло Гандев  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
12.04.2018  Театрална постановка: "Нашенски мераци"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Гълъб Бочуков, аранжимент: Димитър Ганев, сценография: Томиана Томова - Начев, хореография: Маргарита Мандражиева, участват: Диян Мачев, Русалина Майналовска, Илияна Типова, Калчо Иванов, Петър Мастагарков, Маргарита Мандражиева, Борислав Христов, Велина Ясенова, Радослав Арнаудов    / постановка: на Театрално музикален център - Кърджали /
12.04.2018  Театрална постановка: "Възхвала на колебанието"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Маргарита Младенова, участват: Димитър Марков, Деница Даринова, Таня Йоргова, Елена Иванова, Галин Найденов и Ивайло Гандев  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
 3.04.2018  Театрална постановка: "Любовта това съм аз"  
19.00 часа, зала "Зора"  Автор: Себастиен Тиери, Постановка: Андрей Калудов, сценография и костюми: Диляна Асенова, участват: Таня Кожухарова, Цветана Благоева, Иван Иванов, Латинка Петрова, Робин Кафалиев.    / гостува Театрално Музикален Център - Разград /
 2.04.2017  Театрална постановка: "Черното пиле" по Николай Хайтов  
19.15 часа, Зала "Сливен"   Авторски спектакъл на Мариус Куркински,
Музика - Емилиян Гацов - Елби, Художник - Милен Боричев
30.03.2018  Театрална постановка: "Омайна нощ"  
19.00 часа, Читалище "Зора"  Постановка: Велко Кънев, сценография: Вечеслав Парапанов, костюми: Мария Диманова, участват: Мария Сапунджиева, Асен Блатечки, Юрий Ангелов.    / гостува Театрална къща "Вива Арте" /
29.03.2018  Театрална постановка: "Лес" по Ал. Островски  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: Богдан Петканин, участват: Руслан Мъйнов, Анелия Луцинова, Аглика Бояджиева, Асен Лозанов, Валери Еличов, Георги Стайков, Димитрина Тенева, Златко Ангелов, Никола Парашкевов и Николай Стоименов.    / гостува Драматичен театър "Адриана Будевска" /
22.03.2018  Театрална постановка: "Кавказкият тебеширен кръг"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: Маргарита Младенова Сценография: Ивайло Николов, участват: Гергана Плетньова, Биляна Стоева, Даниела Викторова, Ина Добрева, Стоян Радев Ге. К., Пламен Димитров, Антонио Угрински, Валери Вълчев, Николай Кенаров, Георги А. Богданов   / гостува ДТ "Стоян Бъчваров" - Варна /
20.03.2018  Театрална постановка: "Когато котката я няма"  
20.00 часа, Зала "Сливен" Ул. "Раковски" №2   Постановка: Асен Блатечки, участват: Асен Блатечки, Калин Врачанси, Елена Петрова, Силвия Лулчева, Мира Добрева, Ирена Тодорова.    / гостува  / Театър "Мелпомена" /
20.03.2018  Театрална постановка: "Възхвала на колебанието"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Маргарита Младенова участват: Димитър Марков, Деница Даринова, Таня Йоргова, Елена Иванова, Галин Найденов и Ивайло Гандев    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
14.03.2018  Театрална постановка: "Едип Цар" от Софокъл  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Биляна Петрова участват: Ивайло Гандев, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Таня Йоргова, Сабина Коен и Николина Велчева    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
13.03.2018  Театрална постановка: "Женитба" от Н. В. Гогол  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Н. Урумов, участват: Николай Урумов, Камелия Хатиб, Мариета Калъпова, Нина Илиева, Сергей Константинов, Генадий Николов, Мариян Стефанов, Петьо Кръстев, А. Стойнова и Киро Крачунов
  / гостува Драматичнo-куклен театър "Иван Радоев" - Плевен /
12.03.2018  Театрална постановка: "Случайната смърт на един анархист"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров", Камерна зала  
Постановка: Иван Панев, сценография - Вячеслав Парапанов, превод - Благой Попов, участват: Георги Спасов, Камен Воденичаров, Августин Демерджиев, Димитър Марков и Вяра Начева.  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  / 
12.03.2018  Театрална постановка: "Чамкория"  
19.00 часа, зала "Сливен"  по романа на Милен Русков, Режисьор: Явор Гърдев, в ролята на Бае Славе - Захари Бахаров .    / постановка: на ТЕАТЪР 199 /  
11.03.2018  Театрална постановка: "Методът Грьонхолм" от Жорди Галсеран  
19.00 часа, зала "Зора"  Режисьор: Пламен Панев, сценография: Николай Николов, превод: Нева Мичева, участват: Светлана Бонин, Асен Блатечки, Николай Урумов, Христо Бонин 
 9.03.2018  Театрална постановка: "Сватбен маратон"  
19.00 часа, Военен клуб  Постановка: и музикална среда: Владимир Петков, сценография и костюми: Галина Абаджимаринова, участват: Любомир Фърков, Грета Неделчева, Йордан Любомиров.    / гостува Драматичен театър - Търговище
 8.03.2018  Театрална постановка: "СЕМЬОН" по разказите "Семьон" и "Осминка"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  от Андрей Платонов, Режисьор: Ивайло Гандев, моноспектакъл на Димитър Марков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
 6.03.2018  Театрална постановка: "Прощална вечеря"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Превод: Михаил Билалов Постановка: Здравко Митков, сценография: Петър Митев, участват: Михаил Билалов, Ана Вълчанова, Николай Урумов    / гостува ДКТ "Константин Величков" - Пазарджик /
 6.03.2018  Театрална постановка: "Женско царство"  
19.00 часа, Зала "Сливен" Ул. "Раковски" №2   Режисьор: Димитър Стоянов, сценография: Богдан Гешев, участват: Искра Радева, Теодор Елмазов, Мария Статулова, Пламен Сираков, Елена Кънева, Веселин Цанев.    / гостува Театър "Искри и сезони" /
28.02.2018  Детски театър "Хитрецът и царската дъщеря"  
19.00 часа, малката сцена в Арт-галерия "Седем".  
Театрална постановка: "Хитрецът и царската дъщеря",
организирана от Обществен Дарителски Фонд - Сливен  
26.02.2018  Театрална постановка: "Една торба барут" от Й. Йовков  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Д. Тенев, участват: Вяра Начева, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Августин Демерджиев и Пламен Петков.    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
23.02.2018  Театрална постановка: "Горката Франция"     
18.30 часа, зала "Сливен"  Постановка: Богдан Петканин, участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катето Евро, Фахрадин Фахрадинов.
21.02.2018  Театрална постановка: "Аферата в хотел Уестминстър" по Рей Куни  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: В. Балабанов, участват: Ивайло Захариев, Ивайло Калоянчев, Светослав Пеев, Георги Бояджиев, Виктория Янева, Николай Иванов, Снежина Малковска, Иван Иванов, Василка Сумева и Мария Миради    / Драматичен театър "Невена Коканова" - Дупница /  
20.02.2018  Мюзикъл "Криворазбраната цивилизация"  
19.00 часа, зала "Сливен"  по текст на Добри Войников, в който умело е вплетена музиката на Дечко Таралежков.    / постановка: на Музикално-драматичен театър "К. Кисимов" Велико Търново /  
14.02.2018  Театрална постановка: "Между два стола" от Рей Куни  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: В. Василев, участват: Герасим Георгиев - ГЕРО, Николина Велчева, Вяра Начева, Ивайло Гандев, Августин Демеджиев, и Димитър Марков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
13.02.2018  Театрална постановка: "Едип цар" от Софокъл  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: Б. Петрова, участват: Ивайло Гандев, Димитър Костадинов, Димитър Марков, Таня Йоргова, Сабина Коен и Николина Велчева    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
 8.02.2018  Театрална постановка: "Не всеки крадец е мошеник"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Постановка: Андрей Калудов, участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Грета Неделчева, Ивана Стоянова, Никола Шопов, Лъчезар Андреев, Атанас Махнев    / гостува Драматичен театър - Търговище /  
 8.02.2018  "Жена ми се казва Борис"  
19.00 часа, Зала "Сливен"   Комедия от Рафи Шарт, Билети на касата на зала "Сливен"    / гостува Драматичен театър - Пазарджик /  
 1.02.2018  Постановка: "СЕМЬОН" по разказите "Семьон" и "Осминка"  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  от Андрей Платонов, Режисьор: Ивайло Гандев, моноспектакъл на Димитър Марков    / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
29.01.2018  Театрална постановка: "Секскомедия в лятна нощ"  
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"  Автор: Уди Алън, Постановка: Юрий Дачев, сценография и костюми: Радина Близнакова, участват: Мартина Вачкова, Атанас Атанасов, Стефан Цирков, Стелиян Николов, Станислава Николова, Иванка Шекерова, Константин Соколов    / постановка: на Драматично-куклен театър "Иван Димов" - Хасково /  
24.01.2018  Театрална постановка: "Истината" от Флориан Зелер  
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"  Режисьор: Борислав Чакринов, участват Мария Сапунджиева, Иван Бърнев, Таня Йоргова, Ивайло Гандев  / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров"  /   
16.01.2018  Театрална постановка: "Големанов"  
20.00 часа, зала "Сливен"  Участват: Любо Нейков, Силвия Лулчева, Елена Петрова, Мария Статулова, Красимир Ранков, Стефан Рядков и др.