logo
 
<< Празници и фестивали Концерти Театър Изложби
Спортни прояви Клубни мероприятия Месечен културен афиш
Разни Календар на събитията Изминали събития >>
ПРЕДСТОЯЩИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ
24.09.2019  Театрална постановка "Два билета за Париж"
19.00 часа, Зала "Сливен"
Режисьор: Робин Кафалиев Постановка: Тодор Мадолев, сценограф: Теодор Даскалов, участавт: Робин Кафалиев, Таня Кожухарова, Атанас Бончев-Наката, Мариела Топалова, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева, Николай Сяров, Йоана Иванова, Яцек Янков .     / Гостува Театрално-музикален център - Разград / 
 м. септември  Есенен театрален салон
Драматичен театър "Стефан Киров"
Есенният театрален салон се провежда се ежегодно и дава възможност на сливенската публика да се запознае с най-доброто от националния театрален афиш през сезона.    / организатори са Драматичен театър "Стефан Киров" и Община Сливен /  
22-25.08.2019  Цирк "Арлекино" гостува в Сливен
четвъртък, петък и събота от 19:30 часа, неделя от 18:00 часа
на площадката до Стадиона

Цирк Арлекино идва с 40 животни! А децата от публиката също ще имат възможност да се включат в някои от скечовете.
ПРЕДСТОЯЩИ ПОСТАНОВКИ НА КУКЛЕН ТЕАТЪР - СЛИВЕН
 м. септември    
ИЗМИНАЛИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ
 16.07.2019  Концерт "Шоуто продължава"
21.00 часа, сцената на крепостта "Туида"
На сцената на крепостта "Туида" ще прозвучат вечните хитове на "QUEEN" в изпълнение на Оркестъра на Старозагорската опера и рок група със солист Теодор Койчинов.       / организатори са Община Сливен, и Държавна опера - Стара Загора /  
 14.07.2019  Постановка "Аида"
21.00 часа, сцената на крепостта "Туида"
Участват: Камен Чанев, Даниела Дякова, Таня Иванова, Ивайло Джуров, Кирил Манолов, Александър Марулев и други      / организатори са Община Сливен, и Държавна опера - Стара Загора /  
12.07.2019  Ученически театър "Снежната Кралица"
19,00 часа, Читалище Хаджи Димитър, Клуцохор
Постановка: Николай Бояджев, участват: Анета Йоскова, Лора Василева, Ивет Георгиева, Виктория Димитрова, Стилияня Русева, Камелия Илиева, Дона Найденова, Йоско Йосков, Драгомир Апостолов, Стефан Петров.
 8.07.2018  Театрална постановка "Жена ми се казва Борис"
19.00 часа, Зала "Сливен"
Режисьор Владлен Александров, сценография: Петьо Начев, костюми: Антония Попова и Алина Тютър, участват: Станимир Гъмов, Любо Нейков, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Жанина Дончева, Петьо Петков - Шайбата
28.06.2019  Театрална постановка "Арсеник и стари дантели"
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
Режисьор: Борислав Чакринов Сценография и костюми: Нина Пашова Участват: Гергана Данданова, Радосвета Василева, Веселин Ранков, Асен Кобиларов, Тигран Торосян, Иван Налбантов, Елена Иванова, Милен Миланов, Мирослав Пашов, Александър Дойнов, Луизабел Николова, Симеон Дамянов, Йордан Алексиев и Калин Иванов.     / Театър Българска Армия / 
27.06.2019  Театрална постановка "Непоправимо" от Щефан Фьогел
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
превод проф. Владко Мурдаров, Режисьор Владлен Александров, участват : Албена Павлова, Емил Марков, Таня Йоргова и Августин Демерджиев.     / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров" / 
24.06.2019  Театрална постановка "Бихте ли слезли от жена ми"
19.00 часа, Военен клуб
Автор и режисьор: Андрей Калудов, участват: Пьотр Кшемински, Мая Бежанска, Васил Драганов, Веселин Цанев  / гостува Драматично-куклен театър "Васил Друмев", Шумен  / 
11, 18, 20.06.2019  Театрална постановка "Козметика на врага" от Амели Нотомб
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров" 
Постановка: Петър Денчев, участват: Димитър Марков, Ивайло Гандев и Самуела Церовска     / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров" / 
17.06.2019  Театрална постановка "Моят най-добър приятел"
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"
Режисьор: Владимир Петков, участват: Красимир Ранков, Грета Неделчева, Божидар Попчев, Ивана Стоянова и Даниела Филипова   / гостува Драматичен театър Търговище /  
13.06.2019  Театрална постановка "Монтажът на моя филм"
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"
Класически произведения от Едвард Григ, Сергей Прокофиев и Александър Текелиев. Гост - диригент: Инна Диловска, солист: Ангел Николов - пиано
 6.06.2019   Театрална постановка "Честита съпруга"
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"
Автор: Петър Влайков Режисьор: Елин Рахнев Сценография: Гергана Лазарова-Ранкъл, музика: Георги Георгиев, участват: Николета Малчева и Стефан Денолюбов  / гостува ДКТ "Иван Димов" – Хасково /  
 6.06.2019  Оперета "Теменужката от Монмартр"
19.00 часа, Зала "Сливен"
Шедьовърът на Имре Калман оперетата "Теменужката от Монмартр" ще бъде представена в оригиналната версия на либретистите Юлиус Брамер и Алфред Грюнвалд.    / гостува МДТ "Константин Кисимов" Велико Търново / 
 4.06.2019  Мюзикъл "ЗОРО"
19.00 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"
Постановка: Петко Бонев, участват: Велин Михайлов, Нейчо Петров, Николай Димитров, Мария Павлова, София Рухова, Калоян Лулчев, Лилия Илиева, Борис Обрешков, Гео Чобанов и др.   / гостува Държавна опера - Варна" /  
28.05.2019  Театрална постановка "Непоправимо" от Щефан Фьогел
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
превод проф. Владко Мурдаров, Режисьор Владлен Александров, участват : Албена Павлова, Емил Марков, Таня Йоргова и Августин Демерджиев.     / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров" / 
22.05.2019  Театрална постановка "Укротяване на опърничевата"
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
Режисьор: Ивалин Димитров, участват: Александра Сърчаджиева – гост, Иван Калошев, Стефан Борисов, Весела Петрова, Елена Нацариду, Мария Енева, Димитър Митев, Георги Райчев, Илчо Димитров, Жоро Райчев, Тодор Тодоров и Цветомир Черкезов     / гостува Драматичен театър "Гео Милев" - Стара Загора /  
22.05.2019  "Аламинут на живо"
19.00 часа, Зала "Зора"
Режисьор: Робин Кафалиев, участват: Робин Кафалиев, Таня Кожухарова, Атанас Бончев - Наката, Яцек Янков, Иван Г. Иванов, Росица Кехайова, Виолета Желязкова, Доротея Димитрова, Катерина Драганчева, Елис Хабилова, Зехти Бамов, Гюнеш Моканов, Билгин Мустафов, Сонер Хаяти Ахмед, Ферух Джумалъ, Садифе Кюрдова     / гостува Аламинут /  
 
15.05.2019  Театрална постановка "Горката Франция"
18.30 часа, Зала "Сливен"
Постановка: Богдан Петканин, участват: Катерина Евро, Александър Кадиев, Александър Дойнов, Анелия Луцинова и Фахрадин Фахрадинов.     / Гостува Фери-Арт /  
14.05.2019  "Одисей и циклопите дъблински" Хероическа ода по Джеймс Джойс
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
Независим моноспектакъл на Димитър Марков, автор на българския превод на романа: Иглика Василева / постановка на Драматичен театър "Стефан Киров" /  
9.05.2019  Театрална постановка "Женско царство"
18.00 часа, Военен клуб- Сливен
Театър "Класика" при ГПЗЕ - Сливен ще представи спектакъла "Женско царство" по покана на БЧК - Сливен за абитуриентите в неравностойно положение, както и в поддръжка на други каузи на организацията. / постановка на театър "Класика"  / 
 7.05.2019  Театрална постановка "Перушаната и ченгето" от Робер Тома
19.00 часа, ДТ "Стефан Киров"
Режисьор Владимир: Петков, сценография и костюми: Борис Георгиев, музика: Михаил Шишков, участват: Цветелина Кънева, Волен Митев, Димитър Димитров, Даниела Райчевска, Капка Валентинова, Никола Петров, Галина Иванова и Георго Ружичка.     / Гостува Драматичен театър "Невена Коканова" Ямбол / 
 2.05.2019  "НЕСТИНАРКА"- танцова драма по музика на Марин Големинов
18.30 часа, Драматичен театър "Стефан Киров"
Постановка: Олеся Пантикина, сценография: Иван Токаджиев, костюми: Ана-Мария Токаджиева – по оригиналните идеи на Мария Трендафилова     / гостува Държавна опера – Стара Загора" /  
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ ( 2019 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ ( 2018 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ ( 2017 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ТЕАТРАЛНИ ПОСТАНОВКИ ( 2016 г.)
ИЗМИНАЛИ ПОСТАНОВКИ НА КУКЛЕН ТЕАТЪР - СЛИВЕН
10.06.2019  Спектакълът на ДКТ-Сливен с престижна награда в Русия
Спектакълът на ДКТ-Сливен, "Комедиантката" с участието на: Мая Бежанска, омагьоса и жури, и публика на 9-ия Международен фестивал на камерни и моноспектакли "LUDI", 2019г., гр. Орел, Русия, и заслужено получи наградата за най-добър моноспектакъл!
2.06.2019  Куклено представление "Прасето, което искаше да стане принцеса"
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен  
Автор и режисура: Теодора Попова-Лазарова, сценография: Диана Узунова – Тодорова, музика: Гергана Василева
23.05.2019  Куклено представление "Славеят"
23.05.2019, 19.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен    ПРЕМИЕРА!
26.05.2019, 11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен
Адаптация: Теодора Георгиева Режисьор: Любомир Колаксъзов, сценограф: Елена Цонкова, участват: Георги Янев, Любомир Желев, Ния Янакиева
19.05.2019  Куклено представление "Глупавият вълк"
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен
Драматизация и режисура – Теодора Попова-Лазарова, сценография: Диана Узунова-Тодорова., музика: Гергана Василева, участват: Анна-Валерия Гостанян, Делян Кьосев, Любомир Желев
12.05.2019  Куклено представление "Спящата красавица" по Братя Грим
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен  
Драматизация: Димитър Павлов и Злати Златев, режисьор: Злати Златев, сценография: Коста Ортодоксов, музика: Владимир Джамбазов, участва: Анна Валерия Гостанян, Мария Джойкева, Атанас Махнев / Любомир Желев, Георги Янев
21.04.2019  Куклено представление "Красавицата и звяра" по френската народна приказка
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен
По френската народна приказка, автор: Сабине Занц, превод на български, постановка, сценография, кукли, костюми и оригинална музика: Александър Бетов, глас: Цветелина Николова, участва: Георги Янев
14.04.2019  Куклено представление "Прасето, което искаше да стане принцеса"
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен  
Автор и режисура: Теодора Попова-Лазарова, сценография: Диана Узунова – Тодорова, музика: Гергана Василева
 7.04.2019  Куклено представление "Палавата питка"
11.00 часа, в салона на ДКТ - Сливен
автор и режисьор: Ивет Лазарова – Торосян, сценография: Диана Узунова - Тодорова, музика: Гергана Василева, участват: Георги Янев, Мария Джойкева
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ПОСТАНОВКИ НА ДКТ ( 2019 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ПОСТАНОВКИ НА ДКТ ( 2018 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ПОСТАНОВКИ НА ДКТ ( 2017 г.)
ОЩЕ...   ИЗМИНАЛИ ПОСТАНОВКИ НА ДКТ (2016 г.)