9.12.2017  Наградиха най-добрите спортисти и треньори на спортно
училище "Димитър Рохов" за 2017 година


Източник: www.sliven.bg.
Позоваването на източника е задължително.


На тържествена церемония в спортна зала ,,Васил Левски" своите награди получиха най-добрите спортисти и треньори на спортното училище за 2017 г.

На събитието присъстваха зам.-областният управител Камен Костов, Силвия Никова - експерт по спортни дейности в Община Сливен, Ради Добрев - председател на Училищното настоятелство, спортни деятели, учители, ученици и треньори.

С мултимедийна презентация бяха излъчени моменти от спортните постижения на отличените спортисти. ,, Вашите постижения през 2017 година показват, че има с какво да се гордеете. Спортът прави хората дисциплинирани и организирани. Доказва го фактът, че успявате да съчетавате учебния с тренировъчния процес и да постигате успехи в двете направления.

На всички вас - учители, треньори и спортисти желая здраве, сили и дръзновение за достигане на нови и нови спортни висини", пише в поздравителния адрес на кмета Стефан Радев.

Най-добри спортисти и треньори за 2017 г. са:

СПОРТ ИМЕ ВЪЗРАСТОВА ГРУПА ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЯ     КЛАСИРАНЕ
 
  СПОРТНА АКРОБАТИКА Виолета Бинева           треньор на годината
1 СПОРТНА АКРОБАТИКА Никол Шопова момичета-11/16г   тройка / жени     3 ср. медала
1 СПОРТНА АКРОБАТИКА Никол Боева момичета-11/16г.   тройка/ жени     3 ср. медала
1 СПОРТНА АКРОБАТИКА Мария Караманова момичета-11/16г.   тройка/ жени     3 ср. медала
                 
  БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ КРАСИМИР ДОБРЕВ           треньор на годината
1 БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ ДИМИТЪР ХРИСТОВ КАДЕТИ К .100 кг.     ЕП 7м. Реп.шампион
2 БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ Иван Стефанов ЮНОШИ К .84 кг.     СП 12м. Реп.шампион
3 БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ Цветан Евтимов КАДЕТИ К. 85кг.     ЕП 12м. Реп.шампион
                 
  ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ
ПЛАМЕН БРАТОЙЧЕВ           треньор на годината
1 ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ВАСИЛ МАРИНОВ ЮНОШИ 1 К. К. +94 кг.       Реп.шампион
2 ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ Божидар Танев КАД –до 17г К. 56 кг.       Реп.шампион
3 ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ Тодор Ганчев КАД –до 17г К. 50 кг.       Реп.шампион
                 
  ДЖУДО Стоян Димитров           треньор на годината
1 ДЖУДО Илина Стоянова ДЕВОЙКИ К. 78 кг.   БП 1 М. Реп.шампион
2 ДЖУДО Илиян Русев КАД.МЛ.ВЪЗР. К. 34 кг.   БП 3 М. Реп.шампион
3 ДЖУДО Иван Сефанов ЮНОШИ         Реп.шампион
3 ДЖУДО Леман Гичмен ДЕВОЙКИ К. 81кг. К. +78кг.       Реп.шампион
                 
  САМБО Стоян Димитров           треньор на годината
1 САМБО Илина Стоянова ДЕВОЙКИ К.78кг.   ЕП 1 М.  
2 САМБО Яница Петкова ДЕВОЙКИ К. +78кг.   ЕП 5 М.  
3 САМБО Леман Гичмен            
                треньор на годината
1 ЛЕКА АТЛЕТИКА Атанас Иванов ЕМОД   Троен скок      
2 ЛЕКА АТЛЕТИКА Орлин Орлинов МЛ.ВЪЗРАСТ   Троен скок    
3 ЛЕКА АТЛЕТИКА Димитър Ташев КАД. ДО-16г.   Висок скок     Реп.шампион
3 ЛЕКА АТЛЕТИКА Валентина Тодорова КАД.ДО-16г   ГЮЛЕ     Реп.шампион
                 
  ФУТБОЛ АЛЕКСАНДЪР БАЛЕЗДРОВ Род. 2002г         треньор на годината
1 ФУТБОЛ ОФК"СЛИВЕН 2000"       ЗП 1м. Зонално п-во

           

 
ПРОГРАМА НА КОЛЕДНИТЕ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ /6 ДЕКЕМВРИ 2017 - 1 ЯНУАРИ 2018/
5
17.00 ч.
пл. "Цар Освободител" Запалване светлините на Голямата коледна елха.
Със специалното участие на Дивна
11.00 ч.
зала на Държавен куклен театър Концерт на Симфоничен оркестър – Сливен и Varna Swing Orchestra, Project
Диригент: Димитър Караминков, Билети на касата на зала "Сливен"
10 декември /НЕДЕЛЯ/
по програма
зала на Държавен куклен театър Коледен подарък" – премиера
Автор, режисьор и сценичен вариант: Ивет Лазарова-Торосян Музикално оформление: Ивет Лазарова-Торосян Визуално решение: Мануела Саркисян Участват: Георги Янев, Мария Джойкева, Никола Николова
Билети на касата на Държавен куклен театър – Сливен
11-31 декември
по програма
бул. "Цар Освободител" Коледен базар
11-13 декември
по график
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" Рождественски беседи на тема: "Пред иконата на Рождество Христово" и "Християнските празници през декември" – за ученици от пети до единадесети клас / по график /
12 декември /ВТОРНИК/
17.30 ч.
галерия "Май" Откриване на празнична изложба на сливенските художници
14 декември /ЧЕТВЪРТЪК/
18.00 ч.
зала на Военен клуб Коледен концерт на Школа за поп и рок изпълнители "Ритъм" при Военен клуб – Сливен
14-21 декември
по график
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" Коледни представления за ученици от първи до четвърти клас
15 декември /ПЕТЪК/
11.00 ч.
зала "Сирак Скитник" Награждаване на отличените в Националния конкурс за коледна картичка "Весела Коледа за всички", организиран от Художествена галерия "Димитър Добрович", фирма "Сименс", Сливенска митрополия и вестник "Сливенско дело"
16.00 ч.
зала "Май" Коледен концерт с участието на колективи при читалищата от Община Сливен
17.00 ч.
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" Премиера на книгата "Огледало за сънища" на Златина Бахова
18.00 ч.
зала "Сливен" Коледен концерт на колективите при Център за подкрепа за личностно развитие – Сливен
17 декември /НЕДЕЛЯ/
11.00 ч.
зала на Държавен куклен театър "Снежен сън"
Автор и режисьор: Мариета Ангелова – Марионета, Текст на песните: Елена Димитрова , Композитор: Петър Писарски , Художник: Анна Пулиева , Участват: Ивета Георгиева, Петромил Денев, Стела Стоянова
Билети на касата на Държавен куклен театър – Сливен
18 декември /ПОНЕДЕЛНИК/
18.00 ч.
зала на Драматичен театър "Стефан Киров" Коледен концерт на Детски фолклорен ансамбъл "Българче" при Основно училище "Христо Ботев" и Народно читалище "Хаджи Димитър – 1937" и Младежки танцов ансамбъл "Браво" при Народно читалище "Хаджи Димитър – 1937"
Билети в Народно читалище "Хаджи Димитър – 1937"
19 декември /ВТОРНИК/
10.30 ч.
зала "Сливен" Коледен концерт с участието на децата от детските градини от Сливен
Вход свободен
20 декември /СРЯДА/
18.00 ч.
зала на Военен клуб Коледен концерт на формациите при Военен клуб – Сливен
20 декември /СРЯДА/
18.00 ч.
зала "Зора" Балетен спектакъл "Коледни вълшебства" с участието на балет "Адажио" при Народно читалище "Зора – 1860" и балет "Па Де Кре" – гр. Стара Загора
21 декември /ЧЕТВЪРТЪК/
18.00 ч.
зала "Сливен" Коледен концерт с участието на струнен квартет "Дестини"
Вход свободен
18.00 ч.
зала на Военен клуб Коледен концерт на детски модерен балет "Барби" при Военен клуб – Сливен
18.00 ч.
зала "Зора" Дядо Коледа на гости на децата от Школата по изкуствата при Народно читалище "Зора – 1860
22 декември /ПЕТЪК/
10.00 ч.
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" Церемония по награждаването на участниците в ІХ Конкурс за коледна картичка и оригинално коледно пожелание "Коледна магия"
23 декември /СЪБОТА/
11.00 ч.
зала на Държавен куклен театър "Зимен празник" от Елза Лалева
Постановка: Ефимия Павлова, Сценография и кукли: Анна Пулиева, Музикално оформление: Валентина Бояджиева, Участват: Анна Валерия Гостанян, Любомир Желев, Билети на касата на Държавен куклен театър
25 декември /ПОНЕДЕЛНИК/
09.00 ч.
Катедрален храм "Св. Димитър" Празнична света литургия
11.30 ч.
пл. "Цар Освободител" Коледно веселие с участието на Ансамбъл за народни песни и танци – Сливен
26 декември /ВТОРНИК/
10.00 ч.
с. Мечкарево "Зимни празници в Мечкарево" – регионален фолклорен събор
31 декември /НЕДЕЛЯ/
23.30 ч.
пл. "Цар Освободител" • "Заедно в Новогодишната нощ" – общоградско веселие с участието на Фолклорен оркестър "Хаджии" с ръководител Добри Рахнев • Празнични илюминации
1 януари /ПОНЕДЕЛНИК/ 2018 г.
09.00 ч.
Катедрален храм "Св. Димитър" Василиева света литургия
11.00 ч.
Катедрален храм "Св. Димитър" Новогодишен молебен за здраве и добруване


Празници, фестивали Театър Куклени спектакли Други представления
Концерти Изложби Спортни прояви Клубни мероприятия Още събития...
Месечен културен афиш Календар на събитията Изминали събития
 СПОРТНИ ПРОЯВИ