НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКО–ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ
"СЦЕНА ПОД СИНИТЕ КАМЪНИ"


12-14 АПРИЛ 2019 ГОДИНА

ОРГАНИЗАТОР: НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ЗОРА 1860" – ГР.СЛИВЕН

ПОД ПАТРОНАЖА НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ – ГР. СЛИВЕН



Източник:  НЧ "Зора"
Позоваването на източника е задължително.
    12 АПРИЛ /ПЕТЪК/
14:00 часа
зала "Зора"
СУ "Георги Каравелов" град Шивачево, Театрална група "Приказна сцена"
"Добрите стопани" от Асен Разцветников,
художествен ръководител – Радка Койтарова
16:30 часа
зала "Зора"
НЧ "Напредък - 1870" град Лясковец, Театрален състав "Мелпомена"
"Борислав" от ИВАН ВАЗОВ,
художествен ръководител – Даниела Райкова
18:00 часа
зала "Зора"
ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
18:30 часа
зала "Зора"
НЧ "Зора 1860" град Сливен, Детски театър "Зора"
"Бременските музиканти" по приказката на Братя Грим,
Режисьор – Ивайло Гандев
    13 АПРИЛ /СЪБОТА/
11:00 часа
зала "Зора"
СУ "Константин Константинов" град Сливен, Театрална трупа "ЕХО"
"Цената на щастието"
автори: Елизабет Георгиева и Диляна Димитрова, художествен ръководител – Диляна Димитрова
13:00 часа
зала "Зора"
НЧ "Св.Климент Охридски" град Стара Загора, Театрална група "Самодейни таланти"
"ЯН БИБИЯН" по Елин Пелин,
художествен ръководител – Стефан Борисов
15:00 часа
зала "Зора"
НЧ "Просвета 1935" с.Глушник, Община Сливен, Младежка театрална трупа "Изворче"
"Съседи" по Чудомир,
Режисьор-сценограф – Даниел Влахов
16:30 часа
зала "Зора"
ПГТО "Дочо Михайлов" град Тервел, обл.Добрич, "Театрална работилничка 10", Юсние Михайлова –
монолог "Лудата" от Елин Пелин,
Петя Калинова – монолог "Гласовете на Добруджа" – автор Айля Керимова,художествен ръководител – Айля Керимова
17:00часа
зала "Зора"
ПГПЗЕ "Захарий Стоянов" град Сливен, Театър "Класика"
"Женско царство" по Ст.Л. Костов
Режисьор – Соня Келеведжиева
19:00часа
зала "Зора"
Обединен детски комплекс град Силистра, Театрално студио "АРТИСТИК"
"Рибарски свади" от Карло Голдони,
художествен ръководител – Христо Христов
    14 АПРИЛ /НЕДЕЛЯ/
10:30 часа
зала "Зора"
НЧ "Св.св.Кирил и Методий 1928", град Габрово, МТС "Смехоранчета"
"Змейова сватба" от Петко Тодоров
художествен ръководител – Виктория Петрова
13:00 часа
зала "Зора"
НЧ "Асен Златаров 1940" град Бургас, Младежка театрална трупа "Валери и приятели"
"Светлоносеца" от Продан Кралев,
художествен ръководител – Валери Еличов
14:00 часа
зала "Зора"
ПХГ "Дамян Дамянов", град Сливен
"Сако от велур " от Станислав Стратиев
Режисьор – Вангел Апостолов
16:00 часа
зала "Зора"
НАГРАЖДАВАНЕ
ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
 
за представленията на фестивала
ВХОД СВОБОДЕН





Празници, фестивали Театър Куклени спектакли Други представления
Концерти Изложби Спортни прояви Клубни мероприятия Още събития...
Месечен културен афиш Календар на събитията Изминали събития
 ТЕАТРАЛНИ ПОСТНОВКИ