7.06.2018  24-ти традиционен конкурс за детска рисунка "Аз и моят град"

Източник: Художествена галерия "Димитър Добрович" Позоваването на източника е задължително.

Наградите на традиционния конкурс за детска рисунка "Аз и моят град" бяха връчани на 23 октомври в галерия "Сирак Скитник". Конкурсът беше организиран за 24-ти път от Община Сливен в партньорство с Художествена галерия "Дим. Добрович". Участниците бяха разделени в следните възрастови групи: деца до 7 години, I - II клас, III - IV клас, V - VI клас, VII - VIII клас.

Наградите връчиха заместник-кметът по хуманитарните дейности Пепа Чиликова и заместник-областния управител Камен Костов. Те благодариха на участниците и организаторите на проявата, която традиционно се провежда за празника на града – Димитровден.


Списък на наградените участници в тазгодишното издание на конкурса "Аз и моят град"

I възрастова група ( до 7 години)
1.София Илиева, 5 г., ДГ "Божур" - Център
2.Дарена Петкова, 6 г., ДГ "Божур" - Център
3.Милана Дюлгерова, 5 г., ДГ "Божур" - Център
Поощрения
1.Павлена Димова, 6 г., ДГ "Теменуга" -Филиал
2. Симон Василев, 6 г., ДГ "Теменуга" - Филиал

II възрастова група ( 1- 2 кл.)
1. Рая Кисьова, I кл., ОУ "Димитър Петров"
2. Алекс Георгиев, II г кл., СУ "Константин Константинов"
3. Златко Златков, 8 г., ОУ "Юрий Гагарин"
Поощрения
1. Емилия Дамянова, I а кл., ОУ "Д-р Иван Селимински"
2. Габриела Цветкова, 8 г., ОУ "Елисавета Багряна"

III възрастова група (3-4 кл.)

1. Калоян Хаджистойчев, IV кл., ОУ "Елисавета Багряна"
2. Стефани Дечева, IV б кл., СУ "Константин Константинов"
3. Зина Илиева, III в кл., ОУ "Юрий Гагарин"
Поощрения
1. Гергана Ганчева, IV а кл., ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
2. Ивана Стефанова, IV в кл., ОУ "Юрий Гагарин"

IV възрастова група (5-6 кл.)
1. Радина Стефанова, V в кл., СУ "Константин Константинов"
2. Живко Джиков, V б кл., СУ "Константин Константинов"
3. Сияна Панайотова, V б кл., СУ "Константин Константинов"
Поощрение
1. Велина Пенчева, V б кл., СУ "Константин Константинов"
2. Емили Йорданова, V б кл., СУ "Константин Константинов"

V възрастова група (7-8 кл.)
1. Дияна Николова, VII б кл., ОУ "Юрий Гагарин"
2. Назлъ Чобан, VIII е кл., ГПЗЕ "Захари Стоянов"
3. Йоана Маринова, VII кл., СУ "Константин Константинов"
Поощрение
1. Силвия Христова, VII кл., СУ "Константин Константинов"
2. Карина Иванова, VII кл., ОУ "Христо Ботев"





 

         
         
         


 
ДИМИТРОВДЕН, ПРАЗНИК НА СЛИВЕН   


Празници, фестивали Театър Куклени спектакли Други представления
Концерти Изложби Спортни прояви Клубни мероприятия Още събития...
Месечен културен афиш Календар на събитията Изминали събития
 ПРАЗНИЦИ И ФЕСТИВАЛИ