9.12.2017
Източник: www.sliven.bg.
Позоваването на източника е задължително.
На тържествена церемония в спортна зала ,,Васил Левски" своите награди получиха най-добрите спортисти и треньори на спортното училище за 2017 г.
На събитието присъстваха зам.-областният управител Камен Костов, Силвия Никова - експерт по спортни дейности в Община Сливен, Ради Добрев - председател на Училищното настоятелство, спортни деятели, учители, ученици и треньори.
С мултимедийна презентация бяха излъчени моменти от спортните постижения на отличените спортисти.
,, Вашите постижения през 2017 година показват, че има с какво да се гордеете. Спортът прави хората дисциплинирани и организирани. Доказва го фактът, че успявате да съчетавате учебния с тренировъчния процес и да постигате успехи в двете направления.
На всички вас - учители, треньори и спортисти желая здраве, сили и дръзновение за достигане на нови и нови спортни висини", пише в поздравителния адрес на кмета Стефан Радев.
Най-добри спортисти и треньори за 2017 г. са:
№ |
СПОРТ |
ИМЕ |
ВЪЗРАСТОВА ГРУПА |
ДИСЦИПЛИНА |
КАТЕГОРИЯ |
|
|
КЛАСИРАНЕ |
|
|
СПОРТНА АКРОБАТИКА |
Виолета Бинева |
|
|
|
|
|
треньор на годината |
1 |
СПОРТНА АКРОБАТИКА |
Никол Шопова |
момичета-11/16г |
|
тройка / жени |
|
|
3 ср. медала |
1 |
СПОРТНА АКРОБАТИКА |
Никол Боева |
момичета-11/16г. |
|
тройка/ жени |
|
|
3 ср. медала |
1 |
СПОРТНА АКРОБАТИКА |
Мария Караманова |
момичета-11/16г. |
|
тройка/ жени |
|
|
3 ср. медала |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ |
КРАСИМИР ДОБРЕВ |
|
|
|
|
|
треньор на годината |
1 |
БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ |
ДИМИТЪР ХРИСТОВ |
КАДЕТИ К .100 кг. |
|
|
ЕП |
7м. |
Реп.шампион |
2 |
БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ |
Иван Стефанов |
ЮНОШИ К .84 кг. |
|
|
СП |
12м. |
Реп.шампион |
3 |
БОРБА СВОБОДЕН СТИЛ |
Цветан Евтимов |
КАДЕТИ К. 85кг. |
|
|
ЕП |
12м. |
Реп.шампион |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ
|
ПЛАМЕН БРАТОЙЧЕВ |
|
|
|
|
|
треньор на годината
|
1 |
ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ |
ВАСИЛ МАРИНОВ |
ЮНОШИ 1 К. |
К. +94 кг. |
|
|
|
Реп.шампион |
2 |
ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ |
Божидар Танев |
КАД –до 17г |
К. 56 кг. |
|
|
|
Реп.шампион |
3 |
ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ |
Тодор Ганчев |
КАД –до 17г |
К. 50 кг. |
|
|
|
Реп.шампион |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ДЖУДО |
Стоян Димитров |
|
|
|
|
|
треньор на годината
|
1 |
ДЖУДО |
Илина Стоянова |
ДЕВОЙКИ |
К. 78 кг. |
|
БП |
1 М. |
Реп.шампион |
2 |
ДЖУДО |
Илиян Русев |
КАД.МЛ.ВЪЗР. |
К. 34 кг. |
|
БП |
3 М. |
Реп.шампион |
3 |
ДЖУДО |
Иван Сефанов |
ЮНОШИ |
|
|
|
|
Реп.шампион |
3 |
ДЖУДО |
Леман Гичмен |
ДЕВОЙКИ К. 81кг. |
К. +78кг. |
|
|
|
Реп.шампион |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
САМБО |
Стоян Димитров |
|
|
|
|
|
треньор на годината |
1 |
САМБО |
Илина Стоянова |
ДЕВОЙКИ |
К.78кг. |
|
ЕП |
1 М. |
|
2 |
САМБО |
Яница Петкова |
ДЕВОЙКИ |
К. +78кг. |
|
ЕП |
5 М. |
|
3 |
САМБО |
Леман Гичмен |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
треньор на годината |
1 |
ЛЕКА АТЛЕТИКА |
Атанас Иванов |
ЕМОД |
|
Троен скок |
|
|
|
2 |
ЛЕКА АТЛЕТИКА |
Орлин Орлинов |
МЛ.ВЪЗРАСТ |
|
Троен скок |
|
9М |
|
3 |
ЛЕКА АТЛЕТИКА |
Димитър Ташев |
КАД. ДО-16г. |
|
Висок скок |
|
|
Реп.шампион |
3 |
ЛЕКА АТЛЕТИКА |
Валентина Тодорова |
КАД.ДО-16г |
|
ГЮЛЕ |
|
|
Реп.шампион |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ФУТБОЛ |
АЛЕКСАНДЪР БАЛЕЗДРОВ |
Род. 2002г |
|
|
|
|
треньор на годината |
1 |
ФУТБОЛ |
ОФК"СЛИВЕН 2000" |
|
|
|
ЗП |
1м. |
Зонално п-во |
|
|
|